Norgren 680003000000000. Electrical plug with cable gland
€6.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-680003000000000
Manufacturer Nr.
680003000000000
Electrical plug with cable gland
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren SXE9573-A70-00/19J 5/2-WV-MONO ISO1 240VAC
€213.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren UM/22253/6123/80/33N 5/3-WV-APB Iso2 24Vdc 4W
€801.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85366990 |
| Classification - HTS Code | 8536690010 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | 2B999 |
| Dimensions - Height | 40 mm |
| Dimensions - Length | 50 mm |
| Dimensions - Width | 30 mm |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 680003000000000 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 85365019 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





