€128.74
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-V05X486M-B633A
Manufacturer Nr.
V05X486M-B633A
Extensive range of power and orifice size options
Compact installation
Removeable coil
Standard exhaust diffuser
Frequently Bought Together
-
This Item:
€128.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren SXE0573-A60-01K 5/2-WV-Bist Iso1 Ohne Magnet
€320.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V62C811A-A2000 5/3-WV-Cop G3/8 Ohne Magnet
€204.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Medium | Compressed Air |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 ... 50 °C |
| Operating Pressure | 0 ... 10 bar |
| Actuation | Sol/Spring |
| Function | NC |
| Operation | 3/2 |
| Materials - Seals | Nitrile rubber |
| Range | V05 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | V05X486M-B633A |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84812090 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



