Norgren V10013-D01. 15mm Plugs according to DIN 43650 Form C
€12.55
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-V10013-D01
Manufacturer Nr.
V10013-D01
15mm Plugs according to DIN 43650 Form C
Frequently Bought Together
-
This Item:
€12.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V70534-500. Mini ISO Valves - Gauge
€69.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren UM/22253/172/60/18J VENTIL
€1,242.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Cable Length | 1 m |
|---|---|
| Certification - IP Rating | IP65 |
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | WEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85444290 |
| Classification - HTS Code | 8544420000 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 27 mm |
| Dimensions - Length | 37 mm |
| Dimensions - Width | 16 mm |
| Weight | 0.07 kg |
| Range | V100 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | V10013-D01 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 85369010 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






