Norgren M/P24120/1. Indicator Plug
€19.94
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-M/P24120/1
Manufacturer Nr.
M/P24120/1
Indicator Plug
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren SN312 3/2-Wegeventil
€298.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V10626-A16L Magnet-22 DIN/B 48VAC 2,5VA
€39.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - IP Rating | IP65 |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | WEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85369095 |
| Classification - HTS Code | 8536900090 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 30 mm |
| Dimensions - Length | 30 mm |
| Dimensions - Width | 22 mm |
| Weight | 0.027 kg |
| Range | M/P24 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | M/P24120/1 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 85369010 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





