Norgren QM/8200/21. C - Foot Mounting 200mm bore
€136.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-QM/8200/21
Manufacturer Nr.
QM/8200/21
C - Foot Mounting 200mm bore
Frequently Bought Together
-
This Item:
€136.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren CA/8200/1100 DW P-ZYL.
€2,775.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren RA/8160/2000/UF/H/S/1170 Dw Zylinder
€2,993.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Cylinder diameter | 200 mm |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51010901 |
| Classification - HS Code | 73269098 |
| Classification - HTS Code | 7326909090 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31251500 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 70 mm |
| Dimensions - Length | 220 mm |
| Dimensions - Width | 100 mm |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | QM/8200/21 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84129080 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought


