Norgren QM/92020/25. Piston rod clevis style F
€13.17
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-QM/92020/25
Manufacturer Nr.
QM/92020/25
Piston rod clevis style F
Frequently Bought Together
-
This Item:
€13.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren PVA/8050/M/50 Dw Profil-Mzyl
€2,330.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren RM/92050/M/65. Compact double acting cylinder, 50mm diameter, 65mm stroke
€386.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Cylinder diameter | 20 mm |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51010901 |
| Classification - HS Code | 73269098 |
| Classification - HTS Code | 7326909090 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31251500 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 20 mm |
| Dimensions - Length | 60 mm |
| Dimensions - Width | 28 mm |
| Weight | 0.09 kg |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | QM/92020/25 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84129080 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




