Festo 9305. Toggle switch H-22-SW
€24.05
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
FES-9305
Manufacturer Nr.
H-22-SW
Toggle switch
Frequently Bought Together
-
This Item:
€24.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Festo 25749. Toggle switch H-22-SWX2
€24.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Festo 4895384. Hand lever VAOH-F7-11-H9-A-22
€14.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Installation diameter | 22.5 mm |
| Symbol | 00991797 |
| LABS (PWIS) conformity | VDMA24364-B1/B2-L |
| Degree of protection | IP40 |
| Actuating torque | 0.14 Nm |
| Product weight | 19 g |
| Colour | Black |
| Manufacturer Nr. | H-22-SW |
|---|---|
| Manufacturer | Festo |
| GPSR manufacturer information | Festo Vertrieb GmbH&Co. KG, Festo Campus 1, DE-73734 Esslingen, festo.com |
| EAN | 4052568008895 |
| Weight | 0.020000 |
| HS-Code | 85389099 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought









