Festo 161937. Inscription label IBS-9X17
€6.05
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
FES-161937
Manufacturer Nr.
IBS-9X17
Inscription label
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Festo M4X65-8.8-VS-100 (547050) Socket Head Screw
€99.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Festo 547048. Socket head screw M3X40-8.8-VS-100
€90.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Size | 17x9 mm |
| Height | 9 mm |
| Length | 17 mm |
| Labelling | 24 |
| Size of pack | 24 |
| Corrosion resistance class CRC | 0 - No corrosion stress |
| LABS (PWIS) conformity | VDMA24364-B1/B2-L |
| Note on materials | RoHS-compliant |
| Manufacturer Nr. | IBS-9X17 |
|---|---|
| Manufacturer | Festo |
| GPSR manufacturer information | Festo Vertrieb GmbH&Co. KG, Festo Campus 1, DE-73734 Esslingen, festo.com |
| EAN | 4052568036430 |
| Weight | 0.029000 |
| HS-Code | 39269097 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought









