Aventics 0821300934 (NL4-SOV-G012-SOE-CON-SS) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie NL4-SOV
€212.38
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300934
Manufacturer Nr.
0821300934
Aventics 0821300934 (NL4-SOV-G012-SOE-CON-SS) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie NL4-SOV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€212.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300937 (NL4-SOV-G012-SOE-CON-SS) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie NL4-SOV
€226.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics Filling valve, pneumatically operated, Series NL4-SSV 0821300935 NL4-SSV-G012-FIR
€99.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 1/2 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1/2 |
| Elektrische Schnittstelle | ISO 6952, Form B |
| SAP-Kurztext | NL4-SOV-G012-SOE-CON-SS |
| Manufacturer Nr. | 0821300934 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.950000 |
| HS-Code | 84812090 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought









