Aventics R412007335 (AS3-ACT-G012-GAU-080-SSS-AC-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie AS3-ACT
€357.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007335
Manufacturer Nr.
R412007335
Aventics R412007335 (AS3-ACT-G012-GAU-080-SSS-AC-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie AS3-ACT
Frequently Bought Together
-
This Item:
€357.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics Filling unit, pneumatically operated, Series AS3-SSU R412007276 AS3-SSU-G038-PNE
€266.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics Filter pressure regulator, Series AS3-FRE R412007189 AS3-FRE-G012-GAN-080-SSS-HO-25.00
€134.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Kondensatablass | vollautomatisch, drucklos geschlossen |
| Nenndurchfluss Qn | 3500 l/min |
| Schutzkorb | mit Schutzkorb |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Filterbehälter | Behälter PC mit Schutzkorb PA |
| Ölerbehälter | Behälter PC mit Schutzkorb PA |
| SAP-Kurztext | AS3-ACT-G012-GAU-080-SSS-AC-05.00-SSS-LA |
| Manufacturer Nr. | R412007335 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




.jpg?width=240&height=300&store=en&image-type=small_image)



